Handsfree

Prodej a montáž handsfree sad

Parrot Mki 9200

Bluetooth Hands Free sada a hudební přehrávač MKi9200 je systém s plnobarevným TFT LCD displejem, který obsahuje slot pro SD kartu a je vybaven ovládacím bezdrátovým dálkovým ovladačem s 5-ti tlačítky a jedním otočným kolečkem který Vám umožní používat například originální autorádio s kazetovým přehrávačem s možností kvalitní mobilní komunikace (telefonování) a přehrávání hudby za pomocí nových technologií jako iPod, iPhone, USB a vstup AUX Jack 3,5mm (externí přehrávače).
Image

Bury

Bluetooth handsfree sada BURY CC9056 Plus s 2,8" TFT displejem určena pro bezpečné a komfortní telefonování během řízení. Zařízení je určené na instalaci do vozidla odborným servisem, připojuje se k existujícím reproduktorem audiosoustavy vozidla. K zařízení je možné připojit a používat 2 telefony současně (Multipoint), je kompatibilní s různými výrobci telefonů.
Image

Nokia CK200

Autosada Nokia CK-200 s odpojitelným 2,5” displejem. Díky nastavitelným RGB barvám podsvícení můžete displej nastavit dle potřeby a případně ho sladit s barvou podsvícení svého vozu.
Díky bezdrátovému dálkovému ovládání můžete přijímat hovory a mít přitom ruce na volantu. Na jasném odpojitelném displeji uvidíte, kdo volá. Na displeji této sady do auta si můžete dokonce číst SMS zprávy.
Připojte se v autě současně ke dvěma telefonům. Můžete mezi nimi snadno přepínat jediným kliknutím a vše organizovat a aktualizovat.
Image