TrueCam A7

blacksys

Chraňte sebe, své auto i ostatní a užijte si u toho spoustu zábavy

V dnešní době existuje jen malá šance, že se dovoláte spravedlnosti, když Vás někdo ohrožuje nebo poškodí Váš majetek. U motorových vozidel to platí dvojnásob. Všichni až příliš dobře víme, co všechno se může stát při jízdě po silnici, ale i tehdy, když váš čtyřnohý miláček odpočívá na parkovišti. Kvůli nedostatku důkazů pak nepomůže ani policie a mnohdy ani pojišťovna. Tomu všemu lze předejít, když svůj vůz vybavíte černou skříňkou.

S naší palubní kamerou můžete ochránit nejen sami sebe, ale stejně tak i ostatní účastníky silničního provozu a bez práce tak pomáhat k tomu, aby se řidiči cítili bezpečněji.

Pokud zaměstnáváte profesionální řidiče, snadno získáte přehled o jejich práci a chování na cestách.

Kamery TrueCam lze využít i pro zábavu a to při běžném provozu nebo sportovních motoaktivitách. Pokud jedete na dovolenou svým vozem, můžete si také pomocí kamery pořídit záznam ze své cesty a natočit si tak svůj vlastní road trip nebo záběry ze sportovních aktivit.

Proč se vám vyplatí mít TrueCam?

  • zachycení silničních pirátů a vandalů
  • zaznamenání dopravních nehod a přestupků
  • ochrana před pokutou
  • vyhnutí se křivému obvinění
  • přehled o řidičích, kteří pracují pro vaši firmu
  • zdokumentování zajímavých záběrů z jízdy
  • sportovní automobilové aktivity
  • zachycení všech neobvyklých situací, které může vymyslet jen život sám

trucam_2

TrueCam A7

Profesionální autokamera pro opravdové fajnšmekry.

Nejnovější model je vylepšením stávající kamery TrueCam A5. V základní výbavě najdete GPS modul s detekcí rychlostních radarů a volitelným nastavením vtipných komentářů herce Karla Zimy.

Vylepšené je rozlišení videa a to až na 2560×1080 (21:9) a 2304×1296 (16:9) při frekvenci 30 FPS. Díky vysoké kvalitě záznamu je rozeznání obličeje nebo identifikace poznávací značky ještě snadnější. Kamera zvládá prvotřídním způsobem všechny běžné situace. Natáčení v noci nebo při zhoršené viditelnosti, při jízdě proti ostrému světlu a další obtížné situace tak budou natočeny v té nejvyšší kvalitě a při maximální ostrosti.

Jednoduchou instalaci a ovládání zajistí držák včetně stálého napájení. Při každodenní instalaci stačí kameru jednoduše „nacvaknout“ a můžete jet.

VÍCE INFORMACÍ