NEOLINE S61

logo_TRUECAM

Neoline S61 dokazuje, že autokamera s kvalitním záznamem a Wifi připojením s ovládáním přímo ve vašem smartphonu nemusí být velká a už vůbec nemusí být drahá. Tato Full HD autokamera s vestavěným pohybovým senzorem a polarizačním filtrem není o moc větší než zápalková krabička, díky čemuž nepřekáží ve výhledu a také nepoutá nechtěnou pozornost pachatelů.

Neoline-16-scaled

I přesto, že kompaktní a výkonná auto kamera Neoline S61 patří mezi dostupné produkty, nabízí tak jako všechny produkty Neoline několik důmyslných detailů. Nekompromisní kvalitu záznamu zabezpečenou snímačem SONY Exmor doplňuje pohybový senzor s parkovacím režimem, který ocení nejen sídlištní motoristé. Polarizační filtr spolu s kvalitní optikou a vysokým dynamickým rozsahem napomáhá k vynikajícím výsledkům při zhoršené viditelnosti. To vše doplňuje komfortní nastavení, stahování a prohlížení záznamů přímo ve vašem smartphonu díky Wifi připojení a propracované mobilní aplikaci.

 

POLARIZAČNÍ FILTR PRO ELIMINACI ODLESKŮ

Pomocí nastavitelného polarizačního filtru dokáže S61 účinně odstranit všechny nežádoucí odlesky čelního skla čímž výrazně zvyšuje optickou kvalitu a kontrast samotného záznamu.

 

WIFI KONEKTIVITA

Nastavujte, stahujte a prohlížejte záznamy pohodlněji, bez nutnosti manipulace se zařízením díky komfortnímu Wifi připojení. Vše hravě zvládnete pomocí mobilní aplikace dostupné pro Android i iOS.

 

ŠIROKÝ DYNAMICKÝ ROZSAH

Díky funkci WDR je záznam vždy správně světelně vyvážený bez příliš tmavých či světlých míst, což je důležité zejména v situacích rychlé změny světelných podmínek, například při výjezdu z tunelu.

 

ŠIROKOÚHLÝ ZÁBĚR

Díky širokoúhlému objektivu pokrývající 140 ° zorný úhel dokáže model S61 vejít do jednoho záběru až 4 jízdní pruhy pro dokonalý záznam v jakékoli jízdní situaci.