Lokalizátory

Patriot XI

patriot

Elektronická kniha jízd Vám pomocí systému GPS (Global position system) umožní jednoduše sledovat pohyb všech Vašich vozidel a zároveň zpracovat a vytvořit elektronickou knihu jízd, kterou je možné použít pro daňové účely.

S elektronickou knihou jízd vždy víte, kde se nacházejí Vaše vozidla, kudy a kolik najela kilometrů. Díky tomuto přehledu můžete ušetřit vysoké procento nákladů na správu Vašeho vozového parku.

CHCETE-LI:

  • ON-LINE přehled o Vašem vozovém parku.
  • Jistotu, kde se pohybují Vaši zaměstnanci služebním vozidlem.
  • Zefektivnit provoz vozového parku vzhledem k rostoucím výdajům na pohonné hmoty.
  • Zbavit se starostí s ručním vypisováním knihy jízd.

S naším systémem PATRIOT budete provozovat vlastní vozový park efektivněji a s dokonalým přehledem.

Až 20% nákladů můžete ušetřit díky

  • Automatickému generování knihy jízd, kterou je možné použít pro daňové účely – odbourání administrativy
  • Aktuálnímu přehledu o pohybu firemních vozidel – efektivní plánování dalšího provozu vozidel
  • Sledování a vyhodnocování zadaných tras – odbourání neoprávněných jízd
  • Přesná evidence soukromých kilometrů – snížení počtu služebních kilometrů
  • Vyhodnocení způsobu provozu vozidla daným řidičem – pokles spotřeby PHM

Autodohled

header-logo02

Díky produktům AUTODOHLED máte svoje vozidla a stroje pod nepřetržitou kontrolou. AUTODOHLED pracuje na principu sledování vozidel pomocí GPS technologie. Do vašeho vozu nebo stroje umístíme GPS jednotku, která monitoruje jízdní hodnoty jako polohu, rychlost, čas, spotřebu a další. Tyto hodnoty jsou pak sítí GSM přenášeny na naše GPS centrum a odtud k zákazníkovi. V případě přerušení GSM signálu jsou data uložena v paměti GPS jednotky a v okamžiku obnovení spojení opět odeslána na GPS centrum. Systém je funkční nejen v ČR, ale i v celé Evropě.

Základním produktem je GPS LOKALIZACE AUTODOHLED, která vám umožní zjistit přesnou polohu vašeho vozu stiskem jedné klávesy. Jednoduchá a přehledná služba pro kontrolu vašeho vozu. Služba KNIHA JÍZD AUTODOHLED je určena pro všechny, kdo potřebují mít přehled o svých vozech v reálném čase a chtějí mít náklady na provoz vozidel pod kontrolou. ZABEZPEČENÍ AUTODOHLED slouží nejen k vyhledání vozidla v případě jeho odcizení, ale naším hlavním cílem je, zabezpečit vozidlo tak, aby k jeho odcizení vůbec nedošlo. Náš unikátní produkt Agro GPS, pro zemědělské stroje a zařízení je komplexní nástroj, který umožňuje nejen sledování pohybu zemědělské techniky a vozidel v reálném čase, ale zároveň i kompletní propojení s programy Agronom a Agronomické plány od společnosti AG Info.