O společnosti

Profil firmy

aboutJsme mladá, pružně se rozvíjející česká montážní firma s moderním přístupem ke všem automobilům.
Našim posláním je nabídnout zákazníkům jedinečné služby v oblasti montáží antiradarů, laserových rušiček, mechanického či satelitního zabezpečení vozidel, parkovacích asistentů či multimédií. Montáže provádíme již osmým rokem a naší prioritou je spokojený zákazník. Osobní přístup ke každému zákazníkovi je naší firemní filozofií.
Disponujeme prvotřídním servisním zázemím a poskytujeme profesionální poradenství v oblasti antiradarů, laserových rušiček a jiných elektronických zařízení . Samozřejmostí je pomoci našim zákazníkům v každé situaci.

Navštivte nás a my Vám rádi na našich předváděcích vozech předvedeme jak detektory fungují v praxi.

Poradenství

  • Rádi s Vámi řešíme každou situaci včetně nastavení antiradarů nebo specifických požadavků. Naší firmou vyráběné testovací zařízení antiradarů a antilaserů Antest DF2 je Vám plně k dispozici a pro naše zákazníky je odzkoušení vašeho zařízení zcela ZDARMA.
  • Řešíme i složité situace vyžadující přímý zásah našeho servisního technika.
  • Samozřejmostí každé zakázky je daňový doklad, český návod, plná 24 měsíční záruka a zajištění servisu.
  • Našim velkoobchodním odběratelům nabízíme zaškolení, telefonicky technickou podporu našeho servisního technika v době instalací antiradarů a laserových rušiček.
  • Nerozumíte-li  technickým pojmům, není-li Vám jasné, které zařízení je pro Vás nejlepší, zavolejte nám na naši technickou hot-linku tel: 774 591 710 a my Vám rádi pomůžeme s výběrem toho správného zařízení pro Váš vůz.

Trocha historie

 
Tradice společnosti SPURT ZLÍN s.r.o. započala v roce 2002, kdy ji 4.března daného roku založil p. Milan Kneifel.  Naší prioritou byla především montáž autorádií, autoalarmů, parkovacích asistentů, mechanického a elektronického zabezpečení vozidel, handsfree sad a multimédií do automobilů.

S přibývající klientelou se od zákazníků pozvolna projevil zájem o montáž pasivních detektorů (antiradarů), které umožňují odhalit policejní radary, měřící rychlost motorových vozidel. Montovaly se převážně detektory americké firmy Beltronics a to jak přenosné Beltronics 945, 965 a 995, tak pevné sady Beltronics 975 R s úpravou pro Českou republiku.

V roce 2006 byl poprvé v České republice představen v USA již 15 let vyráběný detektor antiradarů Valentine One s Euro verzí, který okamžitě v testech porazil všechny detektory a to zcela zásadně. Firma Beltronics na to reagovala výrobou nových detektorů RX 65e Euro a přepracováním pevné sady 975e. O necelý rok později se tyto detektory americké firmy Beltronics objevily taky na pultech obchodů a montážních středisek. Zároveň vzniká spousta internetových obchodů zabývajících se  problematikou antiradarů.

Pokud se rozhodnete pro koupi našich produktů, věříme, že budete s nimi maximálně spokojeni.

Vaše spokojenost je náš cíl!

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Jelikož detektor Valentine One – Euro svou citlivostí stále poráží své konkurenty, byla zrozena myšlenka vyrobit pevnou sadu Valentine One, která by byla zabudována v automobile napevno. Na tento ne zrovna lehký úkol se vrhla spousta firem, která různě předělávala přenosné detektory Valentine One do krabiček nevalné kvality, ať to byly celoplastové, celokovové nebo jejich kombinace.

Jelikož  naše firma byla s přenosnými detektory Valentine One také velmi spokojena (a to nám potvrzovali především naši spokojení zákazníci, kteří tento detektor používají),  rozhodli jsme se vyrobit pevnou sadu Valentine One. Nechtěli jsme se dopustit stejných chyb jako jiné firmy, a zničit citlivou elektroniku antiradaru, pustili jsme se tedy do nelehkého úkolu a zařízení podrobně testovali, zkoušeli a vyvíjeli. Mezitím se na trhu objevily různé pevné sady Valentine One, které svou “kvalitou“ spoustu zákazníků  zklamaly a odradily.
Při vývoji naší pevné sady Valentine One  bylo zkoušeno mnoho technických řešení, materiálů, které byli podrobeny náročným zátěžovým zkouškám  (min/max teploty, odolnost proti tryskající vodě, vlhkosti, agresivním solím atd.). Viz.:video odolnosti pevné sady. Tyhle zátěžové zkoušky měly hlavní cíl: vybrat takové technické řešení a hlavně materiál pro pevnou sadu, který by odolal extrémnímu prostředí motorového prostoru. Narozdíl od ostatních firem jsme rok a půl poctivě zkoušeli, vyvíjeli a testovali naše nové zařízení. Teprve potom, když jsme si byli 100% jistí, jsme na trh uvedli zařízení, které je nejen nejcitlivějším pevným detektorem na trhu, ale především garantuje 100% funkčnost a kvalitu a to nejen po dobu záruky 24 měsíců.
Neustále pokračujeme ve vylepšování a zdokonalování pevných sad. Toto především oceňují naši spokojení zákazníci, kterých není zrovna málo a jsou s našimi produkty maximálně spokojeni. Viz:přehled S/N pevných sad.
Platnost těchto seriálních výrobních čísel si můžete odzkoušet na oficiálních webových stránkách výrobce: https://store.valentine1.com/upgrades/

Další z našich nabízených a vyráběných produktů je zkoušečka antiradarů a antilaserů Antest DF-2. Jedná se o mikroprocesorem řízené zařízení, které umí simulovat jak radarové, tak i laserové měření rychlosti. Jedná se o nepostradatelné zařízení převážně určené pro montážní dílny, které se zabývají problematikou montáží, servisem antiradarů a antilaserů.

Novinky